Lajmet e fundit

 • Zajednica_flyer_A5_press-02
  01 Tetor 2015 - e Enjte 11:08

  Mërgimtarët nga Gjermania kundër “Zajednicës”

  Në suaza të komunikimit të ndërsjellë si përfaqësues të mërgatës shqiptare, më 27 shtator në Hannover të Gjermanisë, një delegacion përfaqësues i Kryesisë së Qendrës…

  Lexo me shume
 • kuvendi_malisheve
  30 Shtator 2015 - e Mërkurë 1:13

  Komuna e Malishevës kundër “Zajednicës”

  Lëvizja VETËVENDOSJE! Qendra në Malishevë sot në mbledhjen e Kuvendit Komunal të Malishevës, ka propozuar një deklaratë e cila kundërshton marrëveshjen e arritur në Bruksel…

  Lexo me shume
 • 20150928_125835(0)-3
  28 Shtator 2015 - e Hënë 2:20

  Në Tiranë diskutohet për dëmet e mëdha të marrëveshjeve me Serbinë

  Sot, Lëvizja VETËVENDOSJE! organizoi në Tiranë një tryezë publike me gazetarë, analistë dhe profesorë lidhur me pasojat e marrëveshjeve të fundit me Serbinë që çojnë…

  Lexo me shume
 • THIRRJE PËR VULLNETARË
  25 Shtator 2015 - e Premte 2:32

  THIRRJE PËR VULLNETARË

  Të dashur qytetarë të Republikës, Republika jonë është në rrezik. Shteti është kapur nga njerëzit e korruptuar, që për ta ruajtur pushtetin e tyre po…

  Lexo me shume

Lajmet

vetevendosje_logo
24 Shtator 2015 - e Enjte 9:01

Me fat Kurban Bajrami!

Lëvizja VETËVENDOSJE! ua uron gjithë besimtarëve myslimanë festën e Kurban Bajramit. Në këtë festë religjioze përkujtohet dhe festohet rruga e gjatë dhe e vështirë drejt…

vetevendosje_logo
22 Shtator 2015 - e Martë 1:39

Thirrje për mbrojtje të Republikës

Pushteti po përgatitet që pas 20 minutash të intervenojë për t’i larguar dhunshëm dhe me polici deputetët e opozitës nga Kuvendi. Ftojmë të gjithë mbështetësit…

22
22 Shtator 2015 - e Martë 11:23

Demantim

Lajmi i portalit “Gazetaexpress” se “Hashim Thaçi ishte në sallë, por VV nuk guxoi ta gjuaj me ve”, është i pavërtetë, tendencioz dhe i ndikuar…

Aksione