Qendrat e Lëvizjes

Adresa:

 

Fshati Llabjan, afër shkollës fillore “Asdreni”


Kryetar:

 

Avdyl Gashi

abdyl.gashii@gmail.com

044/424-988

Adresa:

 

Rr. “Lordi Bajron” nr.65


Kryetar:

 

Bajram Ajeti

ajetib@hotmail.com

044/163-161

Adresa:

 

Rr. “Fehmi Agani”


Kryetar:

 

Agron Avdijaj

agronavdijaj@gmail.com

044/232-400

Adresa:

 

Rr. “Skënderbeu” pa numër, afër Restaurant “Haliti”


Kryetar:

 

Bajram Mavriqi

bajram.mavriqi@hotmail.com

044/105-855

Adresa:

 

Rr.”Luigj Gurakuqi” pa numër


Kryetar:

 

Ilir Cacaj

ilircacaj@gmail.com

044/374-996

Adresa:

 

Rr. “Bedri Shala” pa numër


Kryetar:

 

Shemsi Elezi

shemsi.ae@gmail.com

045/580-977

Adresa:

 

Rr. “Ahmet Kaqiku” nr. 37, përballë hekurudhës


Kryetar:

 

Bashkim Misini

b_misini@hotmail.com

044/735-575

Adresa:

 

Rr.”Nëna Terezë” pa numër


Kryetare:

 

Albana Gashi

albana.gashii@hotmail.com

044/464-807

Adresa:

 

Rr. “Shaban Zajmi” nr. 529


Kryetar:

 

Driton Caushi

dritoncaushi@gmail.com

044/236-828

Adresa:

 

Rr. “Adem Jashari” pa numër


Kryetare:

 

Besa Baftiu

besaarifi@hotmail.com

044/778-172

Kryetar:

 

Sherif Berisha

sherifb@live.com

045/217-685

Adresa:

 

Rr. “Hasan Prishtina” pa numër


Kryetar:

 

Abdurrahman Krasniqi

mani_pr_003@hotmail.com

049/131-700

Adresa:

 

Sheshi “Muj Krasniqi”, përballë “Raiffasen Bank”


Kryetare:

 

Shqipe Pantina

shpantina@yahoo.com

044/124-104

Adresa:

 

Rr. Marin Barleti, Nr 2


Kryetar:

 

Selatin Retkoceri

selatin.retkoceri@gmail.com

045/339-955

Adresa:

 

Objekti i Dardanisë pranë Kuvendit Komunal kati i -I-  nr. 20


Person kontaktues:

 

Veton Zogaj

veton_zogaj@hotmail.com

044/636-548

Adresa:

 

Rruga "Skenderbeu" nr. 12


Kryetar:

 

Faruk Mujka

fmujka@yahoo.com

044/157-177

Adresa:

 

Mbretëresha Teutë (përballë furres Rekord mbi bankën TEB)


Kryetar:

 

Bashkim Lajçi

bashkim.lajci@gmail.com

049/553-449

Adresa:

 

Rr. Garibaldi H-11/6-1. Prishtine


Kryetar:

 

Yll Hoxha

hoxhaylli@gmail.com

044/148-850

Adresa:

 

Rr. Adem Jashari nr. 104, Prizren


Kryetar:

 

Artan Abrashi

artan_abrashi@hotmail.com

044/514-401

Adresa:

 

Rr. “Xhelal Hajda-Toni”


Kryetar:

 

Dervish Cadraku

dervishcadraku@gmail.com

044/161-334

Adresa:

 

Rr. e Brodit pa numër, prapa “Reiffeisen Bank”


Person kontaktues:

 

Bledi Kurtishi

bledi_kurtishi@hotmail.com

044/203-307

Adresa:

 

Fshati Firajë, përballë gjimnazit


Kryetar:

 

Rifat Rrustemi


Konaktet:

 

Tel.: 044900203

E-mail: rifa660@hotmail.com

Adresa:

 

Rr. e Prishtinës, pa numër


Person Kontaktues:

 

Emine Beqaj

eb.beqaj@hotmail.com

044/752-977

Adresa:

 

Rr. “Perandori Justinian” nr.1/4-1, Tre Sheshirat, afër “Fellini”


Koordinatore:

 

Shpresa Sejdiu

sejdiu.shpresa@gmail.com

044/787-296

Adresa:

 

Rr. “Brigada 123” ndërtesa te lumi 1.1


Kryetar:

 

Leonard Shala,

leonardshala3@gmail.com,

044/323-646

Adresa:

 

Rr. “Adem Jashari” përballë postës së qytetit, kati i tretë


Kryetar:

 

Salih Salihu

s_salihu@gmx.at

044/210-957

Adresa:

 

Rr. “Dëshmoret e Kombit”, pa numër


Kryetare:

 

Aida Derguti

aida.derguti@gmail.com

044/161-945

Kryetari i qendrës:

 

Arben Fetai

afetai@msn.com

+32 (0)494 235 909

Kryetari i qendrës:

 

Fatos Sopjani

fatos.sopjani@vetevendosje.org

+44/7877886498

Kryetari i qendrës:

 

Salih Abazi

salihabazi@aol.com

+4917643682661

Kryetarja i qendrës:

 

Vlora Haxhimehmedi

vlora.haxhimehmedi@gmail.com

+ 47/ 95150332

Oslo

Koordinator:

 

Mujë Shala

mujeshala@gmail.com

Koordinator: 

 

Verim Mejzini

mejzini.verim@gmail.com

 

Kryetare:

 

Lirije Latifi

lirije.latifi@gmail.com

+46 70-499 01 34