15 10 2021

Arben Vitia viziton Klubin Futbollistik “Prishtina”

Kryetari i ardhshëm i Prishtinës, kandidati ynë Arben Vitia vizitoi futbollistët dhe përfaqësuesit e klubit ikonë të kryeqytetit “ KF Prishtina” bashkë me asambleistët Rita Zeqiri, Gezim Sveçla, Berat Lahu. Përfaqësuesit e klubit ne krye me z. Remzi Ejupi na njoftuan me gjendjen dhe prioritetet e klubit për të ardhmën.Sporti është prioritet i LV-së. Sporti është vlerë e kryeqytetit!

Kontribo