05 10 2021

Bashkë qeverisim për Besianën

I nderuar me praninë dhe mbështetjen e plotë nga kryetari i Kuvendit, Glauk Konjufca, nënkryetarja, Saranda Bogujevci, deputetët e Lëvizjes dhe mbështetjen e vazhdueshme nga struktura e VETËVENDOSJE-s. Me gërshetimin e nivelit qendror dhe nivelit lokal të udhëhequr nga Lëvizja VETËVENDOSJE!, Podujevën e presin punë e projekte të mëdha.

Vazhdojmë #bashkëqeverisjen144!

Kontribo