27 04 2021·Lajme

22 vjet nga masakra e Mejës

Sot, në Ditën Ndërkombëtare të Personave të Zhdukur, një delegacion i Lëvizjes VETËVENDOSJE! i përbërë prej deputetëve dhe aktivistëve tanë, bëri homazhe në Kompleksin Memoria...

Lexojeni të plotë

POLITIKA

Shiko të gjitha

Lëvizja

Shiko të gjitha

Aksionet

Shiko të gjitha